VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Bij de ontwikkeling van deze houtbeton nestkast met ovale invliegopening is vooral gelet op de imitatie van een natuurlijke broedholte. De kast is voorzien van een marterbeveiliging, deze werkt ook tegen andere nestrovers zoals katten, kraaien en eekhoorns.
Binnenmaten van deze nestkast:
| Artikelnummer | 906090119 |
|---|---|
| Breedte | 282 mm |
| Gewicht | 6.479 kg |
| Lengte | 241 mm |
| Hoogte | 331 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 32mm |
| Vogelsoort | Koolmees, Huismus, Boomklever, Bonte vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|