VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Dankzij het fijnmazige gaas van deze pindasilo’s is het voor vogels niet mogelijk om hele pinda’s er uit te halen (zoals bij pindanetjes). Jonge vogels kunnen namelijk stikken in een te groot stuk pinda. Met deze silo kun je de vogels het gehele jaar veilig pinda’s voeren. De kunststof boven- en onderkant zijn stevig en weersbestendig.
| Artikelnummer | 300890125 |
|---|---|
| Breedte | 93 mm |
| Gewicht | 0.14 kg |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 245 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Staartmees, Boomklever, Huismus, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Plastic |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|