VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
De nestkast Aldine heeft een invliegopening van 34 mm en is daardoor uitermate geschikt voor ring- en huismussen, boomklevers en bonte vliegenvangers. Het schuine dak en zwarte houtnerf vormen samen een opvallende combinatie. De diepte van de nestkast is voldoende waardoor vogels veilig een nest onderin kunnen bouwen.
Het hout van deze nestkast is thermisch gemodificeerd. Het is in een zuurstofarme omgeving verhit tot meer dan 180 ⁰C. Hierdoor ontstaat er een chemische verandering in de structuur van het hout. Dit verhoogt de duurzaamheid. De zuurstofarme omgeving voorkomt dat het hout verbrandt, maar geeft wel aan elke nestkast een unieke uitstraling.
| Artikelnummer | 936130125 |
|---|---|
| Breedte | 235 mm |
| Gewicht | 1.16 kg |
| Lengte | 170 mm |
| Hoogte | 270 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Invliegopening | 34mm |
| Vogelsoort | Huismus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Kleur | Bruin |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|