VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze nestkast is gemaakt van het duurzame materiaal houtbeton. Naast dat dit materiaal lang meegaat, heeft het een isolerende en ademende werking. Dit bevordert het klimaat in de nestkast. Hierdoor zijn er meerdere legsels in één seizoen haalbaar.
De invliegopening van 28 mm zorgt ervoor dat vooral pimpelmezen en zwarte mezen nestelen in dit nestkastje. Bonte vliegenvangers nemen soms ook hun intrek, al geven zij vaak toch de voorkeur aan nestkastjes met een grotere of ovale invliegopening. Het model is zo ontwikkeld dat de vogels goed beschermd worden tegen roofdieren.
Voordelen van deze nestkast:
| Artikelnummer | 906400119 |
|---|---|
| Breedte | 190 mm |
| Gewicht | 4.684 kg |
| Lengte | 170 mm |
| Hoogte | 262.5 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 28mm |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Zwarte mees, Kuifmees, Glanskop, Matkop, Ringmus |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|