VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Met zijn open constructie is deze nestkast speciaal ontworpen voor de grauwe vliegenvanger, roodborst en witte kwikstaart. Maar ook de merel maakt in deze kast soms zijn nest.
Als de nestkast gebruikt wordt voor de roodborst en/of winterkoning dan moet deze laag (tot 1,5 meter) opgehangen worden in dichte begroeiing of onder dakranden. Voor grauwe vliegenvanger, roodstaart en kwikstaart mag hij ook vrij hangend tegen de gevel maar liever ook weer een beetje beschut onder een oversteek of carport. De kast niet richten op het zuidwesten voor de regen. Het is het beste om de nestkast op een beschutte plek op te hangen.
| Artikelnummer | 905170113 |
|---|---|
| Breedte | 140 mm |
| Gewicht | 1.14 kg |
| Lengte | 188 mm |
| Hoogte | 260 mm |
| Merk | Vogelbescherming Nederland |
| Vogelsoort | Roodborst, Winterkoning, Merel, Zanglijster, Grauwe vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%) |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|