VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Voer je e-mailadres hieronder in om een notificatie te ontvangen wanneer het product weer op voorraad is:
Deze nestkast is voorzien van een ophangoog en kan dus vrij hangend aan bijvoorbeeld een stevige tak gehangen worden. Ophangkabel wordt meegeleverd. Het zwarte deurtje is te beschrijven met krijt, om te nummeren of te voorzien van een mooie tekening!
Waarom WoodStone?
| Artikelnummer | 907410120 |
|---|---|
| Breedte | 288 mm |
| Gewicht | 6.555 kg |
| Lengte | 245 mm |
| Hoogte | 358 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 32mm |
| Vogelsoort | Koolmees, Huismus, Boomklever, Bonte vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Kleur | Bruin, Zwart |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|