VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze praktische kunststof zaadvoeder is een eenvoudige en betrouwbare manier om tuinvogels aan te trekken. Dankzij de doorzichtige buis kun je het zaadniveau gemakkelijk controleren, en de stevige zitstokjes zorgen ervoor dat vogels eenvoudig bij het voedzame zaad kunnen.
Goedgekeurd door zowel Natuurpunt als Natagora voldoet deze voeder aan de hoge normen van twee toonaangevende natuurbehoudsorganisaties. Dat betekent dat je erop kunt vertrouwen dat hij veilig is voor vogels en met oog voor wildlife is ontworpen.
Een eenvoudige keuze voor iedereen die tuinvogels wil ondersteunen: deze voeder maakt vogels voeren makkelijk, veilig en dankbaar.
| Artikelnummer | 310810125 |
|---|---|
| Breedte | 157 mm |
| Gewicht | 0.12 kg |
| Lengte | 85 mm |
| Hoogte | 287 mm |
| Merk | Natuurpunt |
| Vogelsoort | Pimpelmees, Koolmees, Putter, Groenling, Vink, Huismus, Ringmus, Sijs |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Plastic |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|