VOGELS HOUDEN VAN ZADEN...
WIJ VAN COOKIES
Wij gebruiken cookies om je bezoek aan onze website soepel te laten verlopen. Van het onthouden van je voorkeuren tot het tonen van de juiste nestkast.
Zo zorgen noodzakelijke en privacy-vriendelijke analytische cookies ervoor dat we de winkel.natuurpunt webshop betrouwbaar, veilig en snel kunnen laten werken en de kwaliteit te meten. Deze staan altijd aan. Kies je Alles accepteren, dan gebruiken we óók analytische, marketing en personalisatie cookies. We verwerken dan persoonsgegevens (zoals IP-adres/cookie-ID, klik- en surfgedrag) en kunnen die delen met onze 13 geselecteerde partners (zie partnerlijst). Je keuze kun je op elk moment wijzigen of intrekken via ‘Cookievoorkeuren’. Meer info: cookieverklaring en privacyverklaring
Mijn winkelmand
Deze nestkast is gemaakt van het duurzame materiaal houtbeton. Naast dat dit materiaal lang meegaat, heeft het een isolerende en ademende werking. Dit bevordert het klimaat in de nestkast. Hierdoor zijn er meerdere legsels in één seizoen haalbaar. De invliegopening van 32 mm zorgt ervoor dat vooral kool- en kuifmezen nestelen in dit nestkastje maar hij kan ook bezocht worden door andere kleine vogels zoals de pimpelmees, huismus en de bonte vliegenvanger. Het model is zo ontwikkeld dat de vogels goed beschermd worden tegen roofdieren.
Voordelen van deze nestkast:
| Artikelnummer | 905980119 |
|---|---|
| Breedte | 232 mm |
| Gewicht | 2.97 kg |
| Lengte | 195 mm |
| Hoogte | 255 mm |
| Merk | CJ Wildlife |
| Invliegopening | 32mm |
| Vogelsoort | Koolmees, Huismus, Boomklever, Bonte vliegenvanger |
| Diersoort | Vogel |
| Materiaal | Wood (FSC® 100%), Hout (FSC® 100%), Woodstone |
| Kleur | Groen |
| Cookiename | Type | Expires | Beschrijving |
|---|